• Ново
Голф Топки Маркери Топки Позиција Маркери Голф Позиционирање Маркери

Голф Топки Маркери Топки Позиција Маркери Голф Позиционирање Маркери

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис. Ако барате издржлив маркер за топче за голф, можам да ви го кажам тоа . нашиот производ ќе биде вашиот најдобар избор. Користете материјали од висока класа, така и вие. може да го користи долго време. Иако е едноставен во дизајнот, тоа е многу. практично кога се користи. Железен материјал, силен и издржлив, може да се користи повторно и повторно. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : Железо. - Големина : Околу 2, 50Х2, 50Х0, 10см/0, 98Х0, 98Х0, 04инч. - Многу практично, погодно за обележување на локацијата, погодно за играње голф. - Висока издржливост и не е лесно да се деформира. Добрата изработка и добрата текстура обезбедуваат практичност. - Овој производ е извонредно изработен и издржлив и е широко сакан од повеќето луѓе. - Има доволно во едно, а ознаките може да се заменат, што е лесно и практично. - Тврдата структура на железниот материјал е практична и издржлива и може да трае долго време. Многу практично, погодно за обележување на локацијата, погодно за играње голф. Висока издржливост и не е лесно да се деформира. Добрата изработка и добрата текстура обезбедуваат практичност. Овој производ е извонредно изработен и издржлив и е широко сакан од повеќето луѓе. Има доволно во едно, а ознаките може да се заменат, што е лесно и практично.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стингер 3 Натпревар Голф Маици 200цт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стингер 3 Натпревар Голф Маици 200цт

Стингер 3 " Натпревар Голф Маици 200ct, торба од 200 маици, со помала чаша помалку маичка ја допира топката шт�

DEN 2.33
Расвица за горилникот Taylormade
  • Ново
Оценка на клиентот:

Расвица за горилникот Taylormade

Нараквицата Taylormade Burner е наменета за посветени голфери Инженерски е со употреба на комбинација на синте�

DEN 1.00
Мартини Маици 1 4 Мешани од 5
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мартини Маици 1 4 Мешани од 5

Мартини Голф Маици : Пакет од 5, 3 1 / 4 инчи долги, во согласност СО правилата НА USGA и Правилата За R&A, подолг�

DEN 159.84
Конзистентни Маици 1 4 10ct. Бело
  • Ново
Оценка на клиентот:

Конзистентни Маици 1 4 10ct. Бело

Биоразградливи маици дизајнирани за возачи со големи димензии, конзистентна висина секој пат, иста поз�

DEN 1.67
Кингхаи Голф Зелена Вилушка Анти-Рѓа Ефективна Компактна Поправка Трева Пластика Голф Дивот Алатка За Поправка Голф Додатоци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кингхаи Голф Зелена Вилушка Анти-Рѓа Ефективна Компактна Поправка Трева Пластика Голф Дивот Алатка За Поправка Голф Додатоци

Опис : со едноставен дизајн, мазна површина и дизајн на жлеб, оваа зелена вилушка го олеснува користењет�

DEN 3184.00
Курс 18 ' Стапица Тоа Ретривер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Курс 18 ' Стапица Тоа Ретривер

Курс 18 ' Заробете Го Ретривер, доаѓа со прстени за заклучување за секое продолжување, заробете ја глават�

DEN 2.00
- Т Пластика Еднократно Голф Маици
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Т Пластика Еднократно Голф Маици

Иновативната маичка за голф со перформанси Со четка ви овозможува да ја маите топката на конзистентна в

DEN 159.84