• Ново
Дизајнер 14к Бело Злато Шарм На Распетие Исечен Со Дијаманти Изработен Во Соединетите Држави-Накит Од Креации Од Сладок Грашок

Дизајнер 14к Бело Злато Шарм На Распетие Исечен Со Дијаманти Изработен Во Соединетите Држави-Накит Од Креации Од Сладок Грашок

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

14к Бело Злато шарм на Распетие исечено Со Дијамантовој Стручно Дизајниран Накит : Приврзоци Цврст, Фрлен, исечен Дијамант, Сатен, 14к Бело злато, текстура назад.Список На Спецификации : Материјал : Примарна-Чистота : 14К; Должина На Предметот : 22 мм; Позлата : Родиум; Материјал : Основно : Злато; Ширина на Предметот : 13 мм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Приврзоци Што Се Продаваат По Единица : Секој; Тип На Приврзок/Шарм : Тематски; Материјал : Примарна-Боја : Бела. - >Накит - >Приврзоци И Шарм - >Тематски Шарм - >Религиозни - >Распетија - >РАСПЕТИЕ ИНРИ - >Накит - >Приврзоци И Шарм - >Тематски Шарм - >Религиозни - >Распетија - >Распетија Со Пупки 14к БЕЛО ЗЛАТО ДИЈАМАНТ-ИСЕЧЕН РАСПЕТИЕ ШАРМ (22 Х 13) ИЗРАБОТЕН во СОЕДИНЕТИТЕ ДРЖАВИ-НАКИТ ОД Сладок Грашок Цврст. Фрлен. Дијамант-сече. Сатен. 14к Бело злато. Текстура назад. Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Должина На Предметот : 22 мм. Позлата : Родиум. Материјал : Основно : Злато. Ширина На Предметот : 13 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Приврзоци И Привлечност. Продадени По Единица : Секој. Тип На Приврзок/Шарм : Тематски. Материјал : Примарна Боја : Бела. Произведено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони

Пол : Жени Тип На Шема : Почва Повод : Повик Дебелина : Стандард Материјал : Полиестер Сезона : Четири Сезон

DEN 0.67