• Ново
Жени Women Зима Тесни Спирални Памучни Панталони Истегнување Хеланки Јутнсбел

Жени Women Зима Тесни Спирални Памучни Панталони Истегнување Хеланки Јутнсбел

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Жените Women Зима Тесни Спирални Памучни Панталони Обични Истегнувачки Тенки Хеланки информации За Производот : Материјал : 80% Памук+20% Полиестер.Непроѕирната Ткаенина не е само мека, удобна, еластична, туку и дише и брзо сушење, погодна за сите временски услови и seasons.It изработен е од материјали, доволно издржлив за ВАШИОТ ДИЗАЈН на Гимнастика : Благодарение на модерните линии во потколениците, на него изгледа подобро. Таа е погодна за јога, трчање, фитнес и секојдневна облека.ПАНТАЛОНИ ЗА СИТЕ НАМЕНИ : Едноставни и стилски слаби панталони, можете да носите со било кој и да станете повеќе хаим. Огромното истегнување и удобност е посоодветно за јога, теретана, трчање, вежбање, секојдневно носење или други спортови, тие ќе бидат ваш мудар избор. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини., и можете да го најдете во нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Пол : Женски Материјал : 80% Памук+20% Тип На Полиестерски Предмети : Тип На Хеланки : Тип На Прав Половината : Дебелина На Половината : Стандарден Стил На Панталони : Панталони, Тип На Шема На Хеланки : Цврст Стил : Секојдневен, Спортски Спорт : Пакетот Јога/Џогирање вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени Pants Size Waist Hip Length Free54cm/21.26"-90cm/35.43"58cm/22.83"-110cm/43.30"92cm/36.22"Size : Free Waist : 54cm/21.26"-90cm/35.43"Hip : 58cm/22.83"-110cm/43.30"Length : 92cm/36.22" Женитеumn Зима Тесни Спирални Памучни Панталони Се Протегаат Хеланки. Материјалот е лесен и дише, нема да направи да се чувствувате непријатно. Може Да се користи Како божиќен или Новогодишен подарок. Ова е многу популарен стил на Тикток. Поради влијанието на епидемијата, транспортот на стоки ќе биде одложен, ве молиме купете однапред.

Карактеристики

Производи во категоријата