• Ново
Гилисо Чевли Жени Летни флип-апостолки Надвор Носат Супер Високи Потпетици Издлабени Чевли Со Цврста Боја Паѓаат Во Продажба

Гилисо Чевли Жени Летни флип-апостолки Надвор Носат Супер Високи Потпетици Издлабени Чевли Со Цврста Боја Паѓаат Во Продажба

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Женските Летни апостолки Надвор Носат Супер Високи Потпетици Издлабени Чевли Во Еднобојна Облик : } Женски Сандали●удобен и мек, нелизгачки ѓон, облога што дише. ●Висококвалитетен Материјал● : удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.Совет дизајн стилски, глетка, личност, имаме повеќе големини дизајн за вас и вашите семејство или љубовник или одберете quodes Прилики Q : Женски сандали во пар Со костими за капење, шорцеви, фармерки и фустани и здолништа за моден изглед. модни сандали летни чевли добри за секојдневен секојдневен живот, погодни за жени, дами, јуниори, тинејџерки носат внатрешно и надворешно. €Лесно За Совпаѓање : овој чевел е незаменлив додаток за дамите. Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маица или слатко здолниште, овие супер луксузни и удобни сандали можат да го направат секој фустан веднаш модерен. Пол : Женски Соодветни прилики : секојдневна сцена : надворешен, внатрешен стил : Стил На Секојдневна Облека : метод на затворање На устата На Риба : висина на флип-флофил : 11,5 см/4,53 инчи пакет : 1 пар чевли (со исклучок на кутија за чевли)Големина Гилигилисо Чевли Женски Летни апостолки Надвор Носете Супер Високи Потпетици Издлабени Во Цврста Боја чевли паѓаат Продажба. Материјалот на чевли : СТП. Удобностматеријалниот, дизајнот на прстите и мазните линии ви даваат секси и елегантен и секојдневен темперамент. Влошката е изработена од еластичен сунѓер од висока класа, што може да ги направи чевлите со лпумпи не се чувствувате уморни откако ќе ги носите со часови. Петицата на обликот ја обликува својата стабилност. Тоа е толку удобен чевел со високи потпетици што дефинитивно ве импресионира. Класичните елегантни чевли можат совршено да одговараат на целата облека во вашата гардероба, без разлика дали станува збор за чиста кошула од костум, секојдневни шорцеви За Маици или секси и сладок фустан. Погодна Пригода : дизајнот на потпетици го прави овој чевел погоден за повеќето прилики, како што се работна облека, забава и излегување. Ние сме секогаш тука за да ви ја пружиме потребната помош. Вашето задоволувачко искуство е наш најголем приоритет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Сандали Со Метални Ремени Шилесто Со Шилести Високи Потпетици Пумпи За Приврзоци За Заклучување Фустан Чевли Со Потпетици,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Сандали Со Метални Ремени Шилесто Со Шилести Високи Потпетици Пумпи За Приврзоци За Заклучување Фустан Чевли Со Потпетици,

Пумпи За Потпетици Од Стилето Пумпите со зашилени прсти внесуваат смел допир на вашата облека, може да с

DEN 2.67