• Ново
Хелдиг Кристалтеарс Кристално Сончање На Вилински Коњчиња Висечки Кристали Производител На Виножито Кристална Топка Призма Ѕид Прозорец Сончање За Домашна Канце

Хелдиг Кристалтеарс Кристално Сончање На Вилински Коњчиња Висечки Кристали Производител На Виножито Кристална Топка Призма Ѕид

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Спецификации : 20,47 инчи во должина, кристално призмбал : 60х38мм. Исто така, забавно е да ги свртите овие за да подобрите ново светло на вашата елка, декорација на забави, САМ лустер и многу повеќе, добијте неверојатно светло и шоу во боја!. Материјал : врвен квалитет к9 кристално стакло, а не акрилис или пластика. Тежина : 95гр.

Карактеристики

Производи во категоријата