• Ново
Corsair 32gb Флеш Војаџер ОДИ Компјутер Мобилен Флеш Складирање Диск

Corsair 32gb Флеш Војаџер ОДИ Компјутер Мобилен Флеш Складирање Диск

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Замислете повеќе да не испраќате е-пошта фотографии за себе, да ловите USB кабел или да останете без простор на вашиот USB otg компатибилен андроид телефон или таблет. ФЛЕШ Војаџер ОДИ е брз и лесен начин за преместување фотографии, музика и видеа помеѓу вашите мобилни уреди и Вашите Компјутери и драматично зголемување на складирањето на вашите уреди. Генијалниот дизајн има И USB И Микро-USB конектор, така што можете да копирате фотографии и видеа на вашиот ДЕСКТОП ИЛИ лаптоп КОМПЈУТЕР за чување, да споделувате музика и медиуми помеѓу Вашите Компјутери и вашиот андроид уред или само да го оставите поврзан Со микро-USB портата за огромен поттик за капацитетот за складирање на вашиот уред. Ви овозможува да преместувате и копирате датотеки помеѓу вашиот андроид уред и ВАШИОТ ДЕСКТОП/лаптоп КОМПЈУТЕР без да користите гломазен кабел. Драматично го зголемува капацитетот за складирање на вашиот мобилен уред. УСБ 3.0 брзина СО УСБ 2.0 компатибилност. Приклучете И Играјте, без потребен драјвер или апликација. Вклучува дополнителни капачиња и врвка за персонализиран изглед и практичен пристап.

Карактеристики

Производи во категоријата

Centon 8GB USB 2. Про 3пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Centon 8GB USB 2. Про 3пк

Centon 8 GB USB 2.0 Pro2 3 Pk (Црна, Сива, Teal), 8 GB, USB 2.0, Црна, Сива, Teal, 3 / Пакет Centon 8 GB USB 2.0 Pro2 3 Pk (Црна, Сива, Teal) 8 GB доволе

DEN 959.84
Флеш Диск Случај За Дискови, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Флеш Диск Случај За Дискови, Црна

УСБФлешУредот на Case Logic безбедно штити 2 USBдискови неговите џебови се шират за да складираат повеќе голе�

DEN 0.67
WiebeTech 30200-0100-USB Глушец Jiggler
  • Ново
Оценка на клиентот:

WiebeTech 30200-0100-USB Глушец Jiggler

Постојаната активност на глувчето предизвикува компјутерите да не мируваат, со што се спречува спиењет

DEN 1.67
Флеш Диск, Симпатична Форма Преносни Анти?Електромагнетни?Пречки Голема Брзина У Диск Анти Вибрации За Канцеларија За Училиште?
  • Ново
Оценка на клиентот:

Флеш Диск, Симпатична Форма Преносни Анти?Електромагнетни?Пречки Голема Брзина У Диск Анти Вибрации За Канцеларија За Училиште?

Флеш Диск, Симпатична Форма Преносни Анти?Електромагнетни?Пречки Голема Брзина У Диск Анти Вибрации За

DEN 3.00