• Ново
Главни мрежни перничиња за јадење на отворено

Главни мрежни перничиња за јадење на отворено

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Перница за столче за јадење на отворено е совршен додаток на секое јадење на отворено или стол за редење за да му дадете свеж и стилски изглед кој совршено одговара на вашиот вкус. Перницата има едноставна и чиста силуета и мери 20 инчи ширина x 43 in. Во вкупна должина x 3,5 in. Висока со 2 комплети врски, за да се обезбеди таа да се прицврсти на столот. Издржливата, полиестерска ткаенина отпорна на временски услови обезбедува живописни бои во текот на сезоната и нуди лесно чистење со само сапун и вода. Внатре во оваа перница на отворено се патентира 100% пополнување на полиестерско влакно со еверлукс полиестер за да му помогне да ја задржи формата и да обезбеди долготрајна удобност за време на употреба на отворено. Влакната во рамките се ориентирани во вертикална положба, што ја промовира структурата и пролетната замена на надворешните перничиња. Оваа перница на отворено е третирана со УВ и е наменета за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме да ја донесеме во затворено кога врне или кога не се користи за да го зачува својот животен век и да го одржува убаво. Вкупни димензии : 43 "L x 20" W x 3.5 "H. Димензии на седиштето : 20" L x 20 "W x 3.5" H. Dimensions : 23 "L x 20" W x 3.5 "H. Self Ties за прицврстување на перница . Одговара на повеќето стандардни столици за јадење на отворено за внатрешен двор. Трајни, 100 проценти од полиестерска ткаенина на отворено. УВ-третирана за да се спротивстави на бледнее. Заштитниот третман помага да се одврати водата. Исполнет со еверлукс поли, најновата во технологија на влакна што обезбедува долготрајна удобност. Лесно чисти со Сапун и вода. Координирање на достапни предмети.

Карактеристики

Производи во категоријата

1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84