• Ново
1- Карат Т.Г.В. Опал и дијамант-акцент 10kt жолто злато прстен

1- Карат Т.Г.В. Опал и дијамант-акцент 10kt жолто злато прстен

Buyers rating:
DEN 4288.00

Износ

Излезете со доверба кога го носите овој тангело опал и дијамантски акцент на прстенот. Изработено во бујно жолто злато, се одликува со перниче, со перничиња, сет на Опал скапоцен камен (8 х 8мм) во центарот со шест тркалезни, треперечки дијаманти (G-H, I2-I3). Подобрено со финиш на Милграјн, овој скапоцен камен и дијамантски прстен прави вреден додаток на секоја колекција на накит. Направено во 10 кт жолто злато. 1-1/3 КТ. Т.Г.В. Опал. 0,03 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Перница и камења со кругови. Простори и песни поставени камења. Ширина на опсегот : 1,8мм. Милграјн финиш. Октомвриски роден камен. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Тангело : Виножито од скапоцени камења е твое да го откриеш со накит Тангело. Со илјадници стилови за избор, ќе ја најдете нијансата што е соодветна за вас. Украсете се со пенлив рафал на боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Фудбал HS 305 45R 118V XL гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фудбал HS 305 45R 118V XL гума

Добијте врвно ракување и целогодишно влечење со Filsway HS288, гума за замена на сите сезони за седани, удари, �

DEN 2530.72
Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33