• Ново
Подлога за безжично полнење за полнење за мобилни телефони - штанд за ротирачки базен - алуминиумски полнач за батерии со повеќе агол за Samsung Galaxy & Apple iPhone Plus

Подлога за безжично полнење за полнење за мобилни телефони - штанд за ротирачки базен - алуминиумски полнач за батерии со повеќе

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Пристигна иднината и ерата на кабелот дојде до крај компатибилен со повеќето уреди со Qi-овозможени. Режим за брзо полнење за i Phone 8/8 Plus / i Phone X, Samsung Galaxy Note 8 / Note 5 / S8 / S8 Plus / S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S6 Edge Plus. Другите уреди со QI Standard ќе се полнат со редовна брзина, како што се Samsung Galaxy S6, S6 Edge Уживајте брзо полнење кога користите USB-C кабел и USB-PD wallиден полнач за прилагодлив штанд може хоризонтално да се ротира и да се навали за најдобри Агли на гледање. Користете го вашиот телефон или гледајте видео додека се надополнувате. Штандот се склопува за патување, можете да го наполните вашиот уред со вградена микро USB-порта за редовни брзини или USB-тип-C порти за полнење за редовна брзина, или со USB Type-C кабел и USB-PD Wallиден полнач за Fast Полнење Заборавете да го држите вашиот телефон поврзан со wallид при полнење. Слободно можете безбедно да станете во кревет и да ги движите вашите социјални медиуми или е -пошта удобно потпирајќи се на вашиот телефон додека се наплаќа. Оставете го да почива на вашата канцеларија додека продолжувате со вашата работа без да изгубите од вид на екранот на уредот и известувањата. Чувајте го вашиот скап телефон заштитен! Поставувањето на вашиот телефон на вашата работна маса додека е поврзан со жичен полнач може да заклучи во гребнатини од движење на телефонот во бирото. Запрете го тоа со нашите влошки против гребење во идот на држачот. Дозволете му на вашиот телефон да се одмори безбеден од оштетување додека се наплаќа. Преклопување, ротирачко, што не ?! Ротирачката основа и хоризонталното прилагодување ќе ви овозможат да го поставите држачот на која било позиција што ви е потребна. Слободно можете да се преклопете и ставете ја во торба за рака или џебови. Спецификација на производот : Материјал : Алуминиумски легура Влез : 9 V/1.67 A Излез : 5 V/2 A Опсег на полнење : 8мм место i Phone и полнење - без проблеми. Безжично полнење за i Phone 8, i Phone 8 Plus и i Phone X. Компатибилен случај, полнење преку повеќето случаи - до 3мм. Можете да го наполните вашиот уред со вградена микро USB порт за редовни брзини или USB-тип-C порти за полнење за редовна брзина, или со USB Type-C кабел и USB-PD wallиден полнач за брзо полнење Заборавете да го одржувате телефонот поврзан на wallид при полнење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.

Ove Decors бесконечен 47 3 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едно

DEN 4799.68
Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници...

DEN 704.00