• Ново
Le Women's Plus Heritage Mini Flare Mase Bigh Rise Fashions Fashion

Le Women's Plus Heritage Mini Flare Mase Bigh Rise Fashions Fashion

Buyers rating:
DEN 280.00

Износ

Le Women's Plus Heritage Mini Flare High Rise Mase Jeanslee Heritage Flare Plus Plus Size Slim Fit Jeans Guing и ги ласкате кривините за стилски изглед. Инспириран од иконското наследство на Ли, и со тенок стил на вклопување, мини пламен и детали на Ли како лепенка и хардвер, овие фармерки брзо ќе станат ваш нов фаворит. Висок пораст. Тенок вклоп. Ласкави на половината. Отворено отворање на нозете. Иконски хардвер. Памук 71, полиестер 14%, рајон 8%, еластрел 6%, спандекс 1%. Стил# 3185613.

Карактеристики

Производи во категоријата