• Ново
Medline Pacific Ave Women's Whide Strether Shide Sheistband Pant Pant

Medline Pacific Ave Women's Whide Strether Shide Sheistband Pant Pant

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Стил во движење со нашиот Pacific Ave ™ ™ Charенски чистач. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. Должина на инсејм- ситни (28 ") редовно (31 "). Висок (34 ") права чистач на нозе Пант со 5 џебови, вклучувајќи 2 карго џебови на десната нога. 4-насочна ткаенина за истегнување што се движи со вас. Избледи и брчки на брчки . мешавина од ткаенина од поли/рајон/спандекс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зона за чистење на жени од Ландау модерно прилагодено вклопување во збирки отпорни на џебови Повлечете го карго -чистачот, стил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зона за чистење на жени од Ландау модерно прилагодено вклопување во збирки отпорни на џебови Повлечете го карго -чистачот, стил

Одличен пар панталони за чистење на товар, како овие, можат да ве видат преку кој било напорен ден Одлику

DEN 1.33
Medline Melrose Ave Women's Women Stather Cut Cut Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Melrose Ave Women's Women Stather Cut Cut Scrub Pant

Стил во движење со нашиот Melrose Ave ™ ™ ™ hapенски чистач Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со �

DEN 0.33