• Ново
Шише од праска од мело, Флорида Оз

Шише од праска од мело, Флорида Оз

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Замислете свет каде што го добивате токму она што го барате, кога ќе го побарате. Свет со лимон, вар и праска, сите завиткани во многу крајниот цитрус и праска со вкус на безалкохолен пијалок. Свет во кој вашите пупки за вкус не се доведоа во прашање, само се гаси. Светот во кој највкусните вкусови на агруми се исто така најинтензивни. Ова е мојот свет. Што ја прави Мело Јело праска крајната сода од цитрус? Прво, уникатниот вкус. Мело Јело Праска зема три иконични вкусови и ги меша во една единствена сода. Тоа е пијалок кој е интензивен и непостојан, со комбинација на вкус што ќе ве возбуди и инспирира, без никакви изненадувања. Второ, начинот на кој се спушта. Нежните до неговото јадро, Мело Јело праска ги истакнува мазните избори во животот. Значи, кога пиете праска од Мело Јело и добијте вкус на тој вкусен вкус на праска, тоа го прави и сè друго да се спушти лесно. Конечно, засилување на вкусот со 51 мг кофеин на 12 fl oz за да им дадете на пупките за вкус добар удар. Комбинирајте го сето ова заедно, и доволно е да ве освежат и да ве натераат да стигнете до таа жолта конзерва. Кога чешате за нешто дополнително, Мело Јело исто така доаѓа во други вкусови како оригинални и цреши, земајќи ги тие вкусни овошни вкусови и ги додавате во мешавината, создавајќи нешто смело и возбудливо. И за луѓе кои сакаат нула шеќер, Мело Јело Зеро сигурно ќе го задоволи. Мело Јело праска - Крајната сода од цитрус со вкус на праска. Мазна комбинација на засилување на агруми и праска. Безабниот пијалок што го олеснува сè. Вкусно интензивен и непостојан вкус. 51mg кофеин на 12 fl oz за да им дадете удар на вашите пупки. 20 fl oz шише со праска од мело јело.

Карактеристики

Производи во категоријата

Д -р пипер сода, шише Флорит Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Д -р пипер сода, шише Флорит Оз

Задоволете ја вашата желба за вкус со уникатен вкус на д р Пипер! Не е вашата обична сода и дефинитивно н�

DEN 87.68
Onesонс Зилч Сода, ванила грав, Фл Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Onesонс Зилч Сода, ванила грав, Фл Оз

Кој мисли „ванила“ и „здодевно“, синоним, никогаш не смее да ја испроба нашата волшебна сода од грав о�

DEN 84.48