• Ново
Активна патничка јакна за жени во Авиа

Активна патничка јакна за жени во Авиа

Buyers rating:
DEN 400.00

Износ

Ажурирајте ја вашата надворешна облека со патнички јакна на Авиа. Дизајнот на телото отпорно на вода и качулка ве одржува покриени и суви за време на влажни временски услови, додека внатрешниот влечење на половината овозможува совршено, прилагодливо вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. средна тежина; должина над коленото; Опуштено вклопување. Худ. Затворање на поштенски преден дел. Прилагодлива внатрешна влечка на половината. Snap свинско исецка џебови. Бунџискиот кабел на аспираторот и задниот дел од полите. Водоотпорен. UPF 50+ : Оваа јакна нуди вграден UPF за да ви помогне да ве заштити од штетните зраци на Сонцето. Брзо сушење : ткаенината се суши брзо за да ги менувате активностите или да ги спакувате. 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Патнички јакна отпорна на вода од Авиа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67
Фригидер Тајмер Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фригидер Тајмер Копче

Фригидер 131859104 Копчето За Тајмер е дел за замена за вашата машина за перење Фригидер 131859104 Копче За Тајме

DEN 344.80
Четири Шепи Келн Црн црн оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Четири Шепи Келн Црн црн оз

За миленичето што има сѐ, Четири Шепи Келн е возбудлив мирис со прскање кој трае до 24 часа...

DEN 1.00
Женски Лабави Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Тренингот Надвор Хеланки Обични Панталони Јога Салата Одблесокот Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Лабави Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Тренингот Надвор Хеланки Обични Панталони Јога Салата Одблесокот Панталони

Женски Лабави Панталони За Нозе Со Висок Струк Со Широк Струк Тренинг Надвор Хеланки Обични Панталони Ј

DEN 639.84
Сизи Смалуваат Пластични Пакет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сизи Смалуваат Пластични Пакет-

Комплетот За Пластични Додатоци Sizzix Shrink е дизајниран да ја олесни работата со Пластика за Смалување од �

DEN 0.33