• Ново
Quaker Chewy Granola Bars Bars Variety Pack, пакет

Quaker Chewy Granola Bars Bars Variety Pack, пакет

Buyers rating:
DEN 138.88

Износ

Разновидност Пак вклучува 24 барови-8 темно чоколадо парче, чип со чоколади од путер од кикирики и 8 s'mores flavorsmade со вистински слатки парчиња чоколади, чипови со вкус на путер од кикирики и гушаво бел слез, без сируп од пченка со висока фруктоза, овие шипки се одлични -Семање и здрава закуска со 8 грама 100% цели зрна по барат само 100 калории или помалку по бар, Quaker Chewy Bars се совршена закуска за секоја прилика Задоволете ги вашите закуски за закуска и помогнете да го разгорите денот со џвакан ​​џвакан ​​гранола бар сорта со разновидност пакет со разновидност пакет со разновидни пакувања . Со 8 грама цели зрна, нема сируп со висока фруктоза и голем број вкусни вкусови, овие шипки се одлична и здрава закуска. Совршен придружник на патувања за пешачење и да се спакувате заедно со вашата опрема за кампување, Quaker Chewy Bars се ваше за исхраната на патот. И бидејќи секоја лента е индивидуално завиткана, можете да уживате во Quaker Chewy Bars насекаде. Лесно е да се фрлат во ранец или училишен ручек за удобна опција за појадок или вкусна закуска во текот на денот.

Карактеристики

Производи во категоријата