• Ново
Комбо ранец од 4 парчиња со гориво со кутија за ручек, кутија за складирање и торбичка за чевли, печатење на крофни од еднорог

Комбо ранец од 4 парчиња со гориво со кутија за ручек, кутија за складирање и торбичка за чевли, печатење на крофни од еднорог

Buyers rating:
DEN 687.84

Износ

Одете назад на училиште во стил со овој нов трендовски гориво Унисекс 4-парчен комбо ранец со кутија за ручек, кутија за складирање и торбичка за чевли. Оваа торба е преполна со внимателен дизајн и има важни за потребите на вашето дете. Комплетирајте со одвојлив изолиран ручек, торбичка за чевли за атлетска активност и случај со молив, вашето дете ќе биде подготвено за сето тоа што денот има во продавница на училиште, на датум на игра, па дури и да патува со целото семејство на одмор. Без разлика дали е полнето со училишни материјали и книги или опрема за спиење во куќата на нивниот најдобар пријател, лентите за рамо ќе го поддржат и ќе го задржат вашето дете удобно без оглед на далечината. Достапно во најразлични бои и стилови на шема. Дизајнот е совршен спој на форма и функција - без да се крши банката. Ранец со голем капацитет со доволно складирање на одделот; Одвојната изолирана кутија за ручек одговара на сè што му треба на вашето дете за хранлив оброк; Вклучува торба за влечење чевли и случај со моливи за максимална организација. Простран главен оддел со внатрешен технолошки ракав (одговара на повеќето лаптопи или таблети до 15 ”); Брз пристап преден патент џеб за основни артикли; Разновидна идеална торба за ранец за студенти од која било возраст. Подобрените ленти со рамо на рамо и задниот панел го одржуваат вашето дете удобно без оглед на растојанието; Џебови од странична мрежа со еластично врзување со безбедно шише со вода. Направен од издржлив полиестер материјал отпорен на вода; Хардвер и патенти со висок квалитет ги чуваат вашите предмети безбедни и безбедни додека патувате. Големина : ранец - 18 "x 12,5" x 5,5 ", кутија за ручек - 9" x 7 "x 3", торбичка за чевли - 11 "x 12,5", кутија со молив - 8,5 "x 4,5".

Карактеристики

Производи во категоријата

Патрол патролен starвезден ранец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Патрол патролен starвезден ранец

Овој ранец за деца на „Војна на Starвездите“ е идеален за секој обожавател Вклучува џебови од странична �

DEN 2.67
Ранец на спортот EastSport Deluxe Sport со MUT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ранец на спортот EastSport Deluxe Sport со MUT

Ранецот „Eastsport Deluxe Sport“ со повеќе оддели за складирање е идеална торба за носење на сите ваши лични пред

DEN 1.00
DreamWorks Trolls Kids Bandpack
  • Ново
Оценка на клиентот:

DreamWorks Trolls Kids Bandpack

Овој прекрасен ранец е изграден со два прегради, еден голем и еден мал, е способен да ги вклопи сите нејз�

DEN 207.84
Се прашувам ранец на сребрени скали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Се прашувам ранец на сребрени скали

Сребрени скали на нација 16 "Ранец Ранецот мери 16 " Висока x 12 "широк x 5 " длабоко Ранецот е ватирана метална

DEN 319.68
Ранец на Семи и akeејк Бок Блок 15
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ранец на Семи и akeејк Бок Блок 15

Одењето на училиште само се забавуваше со овој ранец на бои од Семи и Jејк Овој ранец е изработен од трај�

DEN 2.00