• Ново
Црвена класа на плочи за вечера со хартија - КТ. - Партиски материјали -

Црвена класа на плочи за вечера со хартија - КТ. - Партиски материјали -

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Честитки, Град! Тие го сторија тоа! Сега е време за степенска забава полна со добра храна и добри вибрации. Овие плочи за еднократна употреба се задолжително додавање на вашата храна вклучена; Тие се подготвени за храна да се собере и тие прават чистење ветре! Земете повеќе прибор за забави за дипломирање во вашите училишни бои низ оваа страница за целосен изглед на забава. Хартија. (25 парчиња по единица) 9 "повеќебојни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дикси ултра хартија плочи, брои
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дикси ултра хартија плочи, брои

Дикси ултра хартиени плочи 8 1 / 2 " 276 ct Исечете отпорна на микробранова максимална јачина...

DEN 3.33
Совршени борови плочи, ПК
  • Ново
Оценка на клиентот:

Совршени борови плочи, ПК

Цврст стил на дневнички за вечера, совршен бор, 8броеви без разлика дали планирате интимна вечера, семее�

DEN 1.67