• Ново
Пумпа за течноста за млеко со сјај за убавина, притисок на круша, притисок на круша

Пумпа за течноста за млеко со сјај за убавина, притисок на круша, притисок на круша

Buyers rating:
DEN 215.68

Износ

Нашето најпродавано сјајно млеко само доби голема надградба. Сега во луксузно шише што може да се рециклира со пумпа за да помогне лесно да се ослободи, да се меша и да се создаде сопствен сјај. Новата и подобрена формула со течно зрачење се лизга без напор на кожата и трае цел ден. Збогатено со кокосово и арганско масло, сјајно млеко хидрати додека ја осветлува кожата. Формулирани без парабени, мирис, глутен, минерално масло и талк - формула за lуби на кожата што ќе ви даде бујно сјај за кои нема да престане да зборува. Состојки на херој : Кокосово масло - Одлично е да се намали загубата на влага преку порите. Оваа состојка на херојот исто така помага да се изедначи кожата. Кокосовото масло ќе помогне да се задржи кожата здрава и мазна . Арганско масло - помага да се хидрира кожата и да се намалат знаците на стареење . создава сонуван и розов изглед. Долга - траен течен сјај во шише. Текстура на пердуви - Сјај млекото се лизга на кожата со леснотија. Веган. Бесплатно суровост.

Карактеристики

Производи во категоријата