• Ново
Беси и Барни Природна убавина луксузна ултра кадифен крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

Беси и Барни Природна убавина луксузна ултра кадифен крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче. Cените се реверзибилни, што значи дека има две различни ткаенини од секоја страна со кои вашиот кожен најдобар пријател може да ужива во гушкањето. Користените ткаенини се посебен вид кадифен ткаенина која е слична на руно, но помека и подебела. Високиот квалитет на овие ткаенини ги спречува неговите бои да исчезнат и нејзината топлина да се намали со текот на времето. Се одликува со 100% машина за перење. Долготрајни, трајни меки ткаенини. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни). Луксузни неспоредливи кадифни ткаенини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подлога За Греење За Миленичиња за миленичиња Подлога За Греење На Кучиња Подлога За Затоплување На Мачки Електрична Загреана
  • Ново
Оценка на клиентот:

Подлога За Греење За Миленичиња за миленичиња Подлога За Греење На Кучиња Подлога За Затоплување На Мачки Електрична Загреана

Мека теретана Надворешна Подлога За Греење За Миленичиња За Кучиња Мачки, Голем Внатрешен Загреан Крев�

DEN 2.00