• Ново
Машки спортски перформанси со долги нозе боксер кратки, пакувања

Машки спортски перформанси со долги нозе боксер кратки, пакувања

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Краток преглед на боксерот со долги нозе на Расел, ќе ве одржи кул и удобно додека уживате во вашиот активен животен стил. Расел Спорт е атлетски дизајниран со мрежни панели за крајно ладење, заедно со управување со влага и заштита на мирис. Dri-Power 360 ја оддалечува потта и влагата за да останете суви, додека дизајнот на решетката ја зголемува вентилацијата и ладењето и помага во инхибирање на мирисите. Тоа ја фаќа влагата и брзо се суши за да ве одржи кул и удобно додека работите надвор или да играте спорт. Овој машко боксерски краток преглед обезбедува поголема покриеност и исто така има мазни шевови на Flatlock за дополнителна удобност. Изберете од најразлични достапни големини. Краток извештај на боксерот со долги нозе на Расел : Расел Спорт е атлетски инженерски со мрежни панели за крајно ладење. Dri-Power 360 WICKS Влагата за да остане сува и ладна. Intellifresh обезбедува цел ден заштита од мирис. Подобрена вентилација и ладење. Анти-ОДОР мрежа го инхибира изградбата на мирис. Мазните споеви на Flatlock обезбедуваат дополнителна удобност. Краток преглед на Расел Боксер нуди супериорно управување со влага. Удобно и лесно носење. Боја : разновиден. Достапно во мали, средни, големи и екстра-големи. Купувајте овде за големите мажи.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00