• Ново
Главни јагода глуварче мирисана миризлива стаклена тегла свеќа, 11. мл

Главни јагода глуварче мирисана миризлива стаклена тегла свеќа, 11. мл

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Вкусете ги мирисите на вашата омилена храна и ги третираат со главните теми со 3-вик од горната свеќа. Обезбедувајќи ја вистинската количина на осветлување со дизајн со три видови, оваа пријатна свеќа е дизајнирана во чист стаклен сад за разноврсен стил што му овозможува да го надополни буквално секој декор на просторијата. Додавањето свеќи во вашиот дом може да создаде порелаксирачко опкружување за да помогне во подобрувањето на концентрацијата, расположението и позитивните мисли. Пополнете го вашиот дом со совршена количина на фрлање и мириси што се повикуваат на мирисите од сезоната. Willе бидете задоволни од врвниот квалитет на оваа свеќа, од најстариот производител на свеќи во САД. Главната табела со 3 врвни свеќи е достапна во најразлични мириси за да одговара на вашето непце, вклучувајќи Amaretto & Blood Porand, крофна од јаболка, јаболко од јаболка, цимет, брусница мандаринска, искра од грејпфрут, пита со жетва, крем за лешник, сочен лубе Јаболковина, праска и манго, пета од ананас, лилјана од ананас, тикви и сливи, зачин од тиква, мраз од малина, солена карамела путер, виткана шеќер од тиква, бобинки од шеќер, слатка јаболко, ванила, топла пита со јаболка и јаболко од дрво. Главни чевли од 3-тина од јагода од јагода од јагода : свежо од градината, слатки јагоди и златни малини завиткани во свежи цвеќиња од глуварче, зелена зелена боја и диви мов. Обезбедува вистинска количина на осветлување со дизајн со 3 видови. Јасен стаклен сад го надополнува практично секој декор на просторијата. Пријатен мирис за релаксирачка околина без да станете надмоќни. Помага во подобрување на концентрацијата, расположението и позитивното размислување. Мерки за производи 4.12 "d x 3.2" H. Производ тежи 1,37 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вудвик Елипса Свеќа, Еплвуд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вудвик Елипса Свеќа, Еплвуд

Вудвик Елипса Свеќи направете изјава додека го персонализирате вашиот простор со богат, нијансиран мир

DEN 1.33
Време на одмор 3-вик свеќа, Оз, цимет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Време на одмор 3-вик свеќа, Оз, цимет

Високо мирисана премија мешавина од 3вик свеќа со сезонски дизајн на завиткување зимзелени дрвја за вре

DEN 199.84