• Ново
Шорцеви за Seersucker на Georgeорџ Машки

Шорцеви за Seersucker на Georgeорџ Машки

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Вашите официјални вонредни шорцеви од Georgeорџ. Со текстурална завршница на Seersucker, овие машки шорцеви од Georgeорџ се совршени за авантурите за викенд и скара во задниот двор. Изработена во ткаенина од памук со малку истегнување за да се движи со вас, овие шорцеви за мажи имаат класичен дизајн со четири џеб за да ги намалат најважните работи. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; Заврши серијакер. Мажите за сериски шорцеви од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вклучување на шорцеви на Georgeорџ, 7 “
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вклучување на шорцеви на Georgeорџ, 7 “

Обични и кул, шорцевите за влечење на Georgeорџ се лесен финиш за вашиот секојдневен стил Пар со омилените �

DEN 0.33
Шорцеви за Seersucker на Georgeорџ Машки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шорцеви за Seersucker на Georgeорџ Машки

Вашите официјални вонредни шорцеви од Georgeорџ Со текстурална завршница на Seersucker, овие машки шорцеви од Ge

DEN 271.68
Georgeорџ Машки 10 Inseam Flat Front Shorts
  • Ново
Оценка на клиентот:

Georgeорџ Машки 10 Inseam Flat Front Shorts

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ Класичен рамен преден фини

DEN 0.67
Menорџ Машки 7 “рамни предни шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Menорџ Машки 7 “рамни предни шорцеви

Удобниот, убав стил е тука со рамни предни шорцеви на Georgeорџ со ткаенина што се движи лесно со вас кога с�

DEN 1.33
Georgeорџ Биг Машки 10 Inseam Flat Front Shorts
  • Ново
Оценка на клиентот:

Georgeорџ Биг Машки 10 Inseam Flat Front Shorts

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ Класичен рамен преден фини

DEN 286.08