• Ново
Fujifilm QuickSnap Dora Explorer Flash Flash Camera за еднократна употреба

Fujifilm QuickSnap Dora Explorer Flash Flash Camera за еднократна употреба

Buyers rating:
DEN 2159.84

Износ

Пред-натоварен со Fujicolor Superia X-Tra 800 Speed ​​Film. Оваа сакана лиценциран карактер на Никелодеон со својата шарена и забавна графика е најгледаното предучилишно шоу на ТВ! Леќи со фиксен фокус за остри, јасни слики и блиц до 13 стапки. Најгледаното предучилишно шоу, оваа камера со еднократна употреба ја карактеризира саканата лик на Никелодеон Дора на Explorer. Fujifilm Quick Snap Dora The Explorer Flash 800 35mm за еднократна употреба Камера за прикажување на фотоапаратот Тип : Оптички. Тип на визир : Оптички. Режими на блиц : Автоматски блиц. Режими на фокус : без фокус. Режими на блиц : Автоматски блиц. Режими на фокус : без фокус. Филмски формати : 35мм. Филмски формати : 35мм.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бранител 4к Ултра Жичен Систем За Безбедносна Камера. Внатрешни и Надворешни Безбедносни Камери Ноќно Гледање Мобилно Гледање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бранител 4к Ултра Жичен Систем За Безбедносна Камера. Внатрешни и Надворешни Безбедносни Камери Ноќно Гледање Мобилно Гледање

Заштитете го вашиот бизнис или дом со неверојатна резолуција НА камерата 4 K и можности за снимање со НАП

DEN 2.00
Леново Мираж Камера
  • Ново
Оценка на клиентот:

Леново Мираж Камера

Камерата Леново Мираж е лесна за употреба, ТОЧКАиснимање VR камера која ви овозможува да креирате сопств

DEN 1.00