• Ново
Домашни основи за закачалка за појас на кука, црна

Домашни основи за закачалка за појас на кука, црна

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Едноставно вртете ја оваа закачалка наоколу и лесно пристапете и изберете ги омилените додатоци. Има облога за пена што не се лизга, која е нежна на деликатни ткаенини и материјали како што е кожа, но сепак цврста за да се спречи облеката и облеката да паднат на земја. Хромата позлатена челична кука виси на која било стандардна врата од плакарот или копчето и се врти непречено 360 степени, за да можете да ги видите вашите омилени ремени, врски и други додатоци на секој агол. Држете до 4 артикли одеднаш на закачалката за да го зголемите вашиот простор за плакарот. Идеално за висечки ремени, врски и други додатоци. Закачете до четири додатоци одеднаш. 360 степени вртливата кука за да го олесните пребарувањето низ она што ви треба. Направено од мека пена и издржлива хромирана челик. Мерки 5 x 4,5 x 5. Чисто место за лесно одржување. Земете повеќе парови за да испланирате различни облеки или да изберете од нашата експанзивна линија на лавици за облека за да ја донесете вашата гардероба каде и да одите. Опремена со хромирана челична кука за да виси на плакарот, копче.

Карактеристики

Производи во категоријата