• Ново
Беркли Фликер Шад риболов мами, Firetail MF Hot Firetiger, OZ

Беркли Фликер Шад риболов мами, Firetail MF Hot Firetiger, OZ

Buyers rating:
DEN 287.20

Износ

Риба со мами дизајниран од добрите и турнирот тестирана за да фати повеќе риби со сенката на Беркли Фликер. Оваа риболов мамка има уникатен дизајн на телото и пренесување на тежината за касти слични на куршуми. Со големина, профил и длабочина на нуркање за да се имитираат вистински мамки, трепкањето на Беркли Фликер привлекува штрајкови од бас и други риби за игри. Достапно во најразлични врвни бои за да ви помогне да одговарате на отворот со реален профил на сенки, тоа е неодоливо за грабливи риби. Кога ќе каснат, остри и витко фузија19 куки продираат лесно и се држат дури и низ најтешките борби. Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. Неуспехот да се фати риба е она што нè мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да сфаќаме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Поради оваа обврска можеме самоуверено да кажеме - ние ја направивме науката. Сега ја фаќате рибата. Беркли Фликер Шад слатководни чудави : Про дизајнираниот и докажан турнир, Беркли Фликер Шад риболов мами се од суштинско значење за секој тролачки риболов . Привлечно дејство : Дизајнирано да имитира бегство мамка, овие мамки за чудак се нуркаат за привлекување бас и други риби за игри. Со уникатен трансфер на тежина, мами создаваат касти слични на куршуми . реален профил : со големина, профил и длабочина на нуркање што имитира вистинска сенка, грабливи риби не можат да помогнат, но да ја нападнат треперената сенка . остри и витко фузија19 куки : Опремени со лепливи остри фузиони19 куки за лесна пенетрација и одлична способност за држење дури и во најтешките борби . Спецификации на производот : Големина на мамење : 5/16 мл, 2 3/4in 7см. Боја : Firetail MF Hot Firetiger. Длабочина на пливање : 11’-13 '3,4 милиони-4,0м. Големина на кука : 6. Број на куки : 2 . Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, има најразлични висококвалитетни боички плочки за појавување директно и далеку. Премиум рибите мами се постојано подготвени да го снема пакетот без да се прилагодиме . Нашата приказна : Приказната за Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведува до очекуван успех. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира во иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беркли Дредгер риболов, HD Bluegill, OZ
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли Дредгер риболов, HD Bluegill, OZ

Риба со мами дизајниран од светски инженери за мамки и легенда и експерт за тврда мамка, Дејвид Фритс со

DEN 0.67
Волшебна солена вода
 • Ново
Оценка на клиентот:

Волшебна солена вода

Оригиналот Magic Swimmer® е револуционерен дизајн кој го поттикнува неговото спојување и претставува многу п

DEN 208.64
Беркли Фликер Шад Про Слик
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли Фликер Шад Про Слик

Беркли има работено со добрите за да дизајнира повеќе големини на трепетнички нијанси за да одговара на

DEN 0.67
Arkie luse Crappie Crankbait Craw, Firetiger во боја
 • Ново
Оценка на клиентот:

Arkie luse Crappie Crankbait Craw, Firetiger во боја

Арки го мами Крапи Крејбајт Крау Донесете го Крапи и другите пливање на Gamefish на вашата линија со Crank Crappie

DEN 223.84
Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк

Крапите на капки Бастер Шад се дизајнирани да бидат риболов во сите услови, без разлика дали се наметнув

DEN 2.33
Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк

Крапите на капки Бастер Шад се дизајнирани да бидат риболов во сите услови, без разлика дали се наметнув

DEN 271.84
Беј стаорец мами, битка 1,5, Блугил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беј стаорец мами, битка 1,5, Блугил

Bay Rat Lures Battle 1.5 е сопствен квалитет, рачно насликана, лебдечка, квадратна сметка, Crankbait Bay Rat Lures Battle 1.5 е иск�

DEN 3.00
Блиц мами, Блиц Firetail, бакарна призма
 • Ново
Оценка на клиентот:

Блиц мами, Блиц Firetail, бакарна призма

Blitz Firetail е многу уникатен мами Го носи најдоброто од Блиц Блејд и Блиц опашката во една фантастична мами.

DEN 1919.84
Блиц го мами Блиц Блејд
 • Ново
Оценка на клиентот:

Блиц го мами Блиц Блејд

Сечилото на Блиц е многу уникатна мамка за сечилото Направено е од 100 проценти лесна легура на цинк! Цинк

DEN 208.64
Багли нуркање Балса Б2, 2.25
 • Ново
Оценка на клиентот:

Багли нуркање Балса Б2, 2.25

Фатете ја големата со мамката за нуркање B1 Bluegill Овој пливање со големи тела брзо се спушта на оптималнат

DEN 351.20
Штрајкувај на про-модел на кралот
 • Ново
Оценка на клиентот:

Штрајкувај на про-модел на кралот

Секоја мамка во штрајкот на штрајкот на штрајкот на штрајкот, промодел, е дизајнирана да изврши одреден�

DEN 0.33