• Ново
Без граници на помладиот џемпер на јуниор

Без граници на помладиот џемпер на јуниор

Buyers rating:
DEN 192.00

Износ

Натопете ги цврстите материи и дадете изјава во граници на јуниори сценско џемпери. Опуштеното вклопување и пријатно чувство дека сакате плус привлечно фотореално графички принт, го прават тоа што мора да има џемпер од сезоната. Спарете го овој удобен пулвер, во кој има ракав Raglan и ребрестиот контраст, со најразлични обични дното за слободно време што се појавува. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт; Ребрестиот врат, манжетните и лентата за половината. Јуниори сценско џемпери од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67