• Ново
Главен килим за перформанси на глава, експлозија на фуксија, 19,5 34

Главен килим за перформанси на глава, експлозија на фуксија, 19,5 34

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд со денешните модерни модни домови. Конструирани со премија најлон предиво, затегнати стилови на оваа колекција на бања, ја фаќаат влагата и се исушат брзо. Поддршката отпорна на лизгање помага да се обезбеди килим во место и да се спречат случајни лизгања и паѓања. Лесна грижа, едноставно машинско миење со благ детергент и суво суво ниско по потреба. Колекцијата за килими за бања за перформанси на Mainstays е достапна во повеќе димензии и бои, така што создавате свој координиран сет или штрајкувате соло изјава за стил! Главен килим за перформанси, најлонски бања, експлозија на фуксија, 19,5 "x 34".

Карактеристики

Производи во категоријата

Mohawk Home Legacy Bath Rug Cranberry, 2'x3'4
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mohawk Home Legacy Bath Rug Cranberry, 2'x3'4

Донесете топлина и боја во вашата бања со декоративни килими за бања Мохавк Нашите кадифен килим за бањ�

DEN 319.84