• Ново
Девет.одри женски фустан со маица со долг ракав

Девет.одри женски фустан со маица со долг ракав

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Леснотијата на мета и полираниот изглед на фустан! Девет. Фустанот за маици на Обети ви го дава најдоброто од двата света. Едноставен, ласкав и крајниот стил на ноќ, овој фустан ве одржува удобно и изгледате добро. Облечете го за работа или облечете го за време на викендот, нема ограничување на стилските можности. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : А-линија фустан; 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тркалезно деколте; Мека маичка ткаенина. Фустан со маица со долг ракав за жени од девет.елегант.

Карактеристики

Производи во категоријата

Como Blu женски фустан од маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Como Blu женски фустан од маица

Овој тренд на Como Blu, лесен лесен фустан без ракави, прави одличен главен дел во сечиј гардероба...

DEN 2.00
Como Blu женски фустан од маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Como Blu женски фустан од маица

Овој тренд на Como Blu, лесен лесен фустан без ракави, прави одличен главен дел во сечиј гардероба Обичното �

DEN 2.33
Девет.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девет.

Лесниот, ветровито мини обвивка фустан од ноќта Обезбедување е удобно, но сепак елегантно во исто време.

DEN 2.00
Фудбал за џемпер на женски bellвонче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фудбал за џемпер на женски bellвонче

Пронајдете го вашиот нов омилен фустан оваа есен со овој женски фустан со џемпер од џемпер од Wellвонче од

DEN 358.08