• Ново
Уметнички ткајачи Алејо 7'11 10 Тук на правоаголна област

Уметнички ткајачи Алејо 7'11 10 Тук на правоаголна област

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Преостанувајќи со елеганција и уметност, парчињата за привлекување очи од колекцијата Алејо се олицетворение на конвенционалното изработка и модерна талент. Маестрално направени во Турција, овие килими се најголем дел од исклучителен вкус и разлика. Одликувајќи се со сложено модерен дизајн, овој килим е совршен акцент на секоја просторија. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,4 ". Само во затворен простор. Моден и еклектичен, овој модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор . сива. Нијанси на црна, средна сива боја, крем. големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Наменета да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршени за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . лесно За чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво. Канистер вакуумите без ритами за ритам се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и прилогот за прицврстување на AN исправен вакуум . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите. Препорачана подлога за килим.

Карактеристики

Производи во категоријата

- Алабама куќа поделен килим 33,75 x42.5
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Алабама куќа поделен килим 33,75 x42.5

Покажете им на сите дека вашата куќа е поделена со fansубителите на умирање на овие два екипи на ривал...

DEN 3.33
Mohawk Home Farstar Printed reg in in Grey, 5'x7 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mohawk Home Farstar Printed reg in in Grey, 5'x7 '

Кога станува збор за боја, небото не е повеќе граница со дебито на новата призматична колекција на Мохав

DEN 506.24
Подобри трендови на реката Рок Колекцијата со широко распространета широкопојасна влакна е изработена од влакна базирана на
  • Ново
Оценка на клиентот:

Подобри трендови на реката Рок Колекцијата со широко распространета широкопојасна влакна е изработена од влакна базирана на

Колекцијата на килими на River Rock Broadloom, кој ја прикажува бујноста и исклучителната убавина на чистата вол�

DEN 2.67
LOLOI II LOREN COLLECT LQ- MULTI ORIENTAL ARIENCE RUG 5'-0 7'-6
  • Ново
Оценка на клиентот:

LOLOI II LOREN COLLECT LQ- MULTI ORIENTAL ARIENCE RUG 5'-0 7'-6

Безвременски и класичен, колекцијата Лорен нуди гроздобер изглед на рака со прифатлива цена Создадени �

DEN 0.67