• Ново
Поддршка за лифт за замена на репЈ, компатибилен со 1984 година- Jeep Cherokee 1984- Wagoneer 6Cyl 4Cyl 4.0L 2.5L 2.8L 2.1L левиот возач или десниот патник се продава индивидуално

Поддршка за лифт за замена на репЈ, компатибилен со 1984 година- Jeep Cherokee 1984- Wagoneer 6Cyl 4Cyl 4.0L 2.5L 2.8L 2.1L

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Специфит на производот : Директен тип на фитмамент : Директно замена Продадено : Продадена индивидуално Type : Lift Gate Lower Mount Style : Ball Socket горен стил на монтирање : Гас на приклучокот за топка Наполнет : Esextended должина : 23.83 in. Компресирана должина : 16.18 in. : 1-годишна неограничена милест гарантирана од компонентите со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. : Лево или десно Jeep84-93 Cherokee Base91-92 Cherokee Briarwood85-88 Cherokee Geival96 Cherokee Classic93-96 Cherokee Country85-92 Cherokee Laredo87-92 Cherokee Limited85-90 Cherokee Pioneer94-96 Cherokee Se89-96 Cheroke Cheroke Cheroke Cheroke CHEROKE SORTOKE 90 Wagoneer Limited Interchange Part Number : S2 SG214002,4782,55027180 Fits Select : 1996 JEEP CHEROKEE SPORT/CLASSIC 1993-1995 JEEP CHEROKEE SPORT 1987-1992 JEEP CHEROKEE LAREDO 1984-1986 JEEP CHEROKEE 1991,1993 JEEP GRAND WAGONEER 1985-1990 JEEP WAGONEER LIMITED 1984 JEEP WAGONEER И повеќе - додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мелинг 3-393SC сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мелинг 3-393SC сет

Постави за време на времето на моторот на моторот 3393 SC Сет CYL 4,7 L 2006 Jeep Commander 8 Cyl 4,7 L 2006 Mitsubishi Raider 8 Cyl 4,7 L и по

DEN 1375.84