• Ново
Патки за грешки во грешки Оз сјај

Патки за грешки во грешки Оз сјај

Buyers rating:
DEN 287.20

Износ

Свитката за грешки во VMC Pug наликува на природни мали инсекти и водни суштества што се изведуваат од длабочините. Ексклузивната кука за јаз на VMC Power јаз дава поширок тркалезен јаз во споредба со другите конкурентни микро свирки во еднакви големини што значително го зголемуваат процентот на стапка на кука. Дизајнот на телото со бубачки со ласкави и поширок профил, исто така, го подобрува враќањето на сонарот ехо, со што ќе му биде полесно на риболов да ја насочи посакуваната длабочина. Прецизниот биланс е засилен со кука од 90 степени, што обезбедува оптимална хоризонтална позиција одржување на совршен агол на штрајк! Ултра сјајните пигменти траат до 15 минути по полнење. Наликува на природни мали инсекти и водни суштества. Vmc кука за јаз во моќност. Око за кука од 90 степени за оптимална хоризонтална положба. Ултра сјајните бои им даваат на риболовците до 15 минути полнење!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глави од мајмуни, Оз, 10-пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глави од мајмуни, Оз, 10-пакет

Крапи, Перч, Брејм и сите нивни односи со добар аетин стапало се во ред за овие шарени глави од свирки...

DEN 0.67
Fusion Swimbait Jighead
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fusion Swimbait Jighead

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на свирката за пливањ�

DEN 2.00
Акаи МJА ighigheads
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акаи МJА ighigheads

Matzuo America akai MJA1316 ги привлекува овие свирки имаат ребрести јака за да обезбедат зголемена моќност за плас�

DEN 287.20
Беркли фудбалски свирка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли фудбалски свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 591.84
Беркли Фузија Снепи свирки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли Фузија Снепи свирки

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

DEN 2.33
Оган му лета марабу блиц свирки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оган му лета марабу блиц свирки

Ако барате ултра суптилна шема што се докажа себеси од време на риба со заклучување, цврста црна е билет.

DEN 591.84
Беркли фузија цевка свирка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли фузија цевка свирка

Куките на Berkley® Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Свитката за цевки е испробан кл�

DEN 498.08