• Ново
Краток ракав за кратки ракави за секач и кука, CB Drytec Northgate Performance Golf Polo

Краток ракав за кратки ракави за секач и кука, CB Drytec Northgate Performance Golf Polo

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба. Овој влага што ја носи влагата, машинско миење, 100% полиестер двоен плетен квадрат quакард Поло се издвојува од толпата. Со 50 UPF заштита од сонце, само-јака, само-ткаенина лента за вратот, напред раменици, отворени ракави и странични отвори, овој стил е дизајниран да ве одржи кул. Плакетата со три копчиња со дијагонално зашивање, смели бои и тонски вез за пенант на C&B, обезбедува и да изгледате собрано. 100% полиестер двојно плетено ткаенина CB Drytec upf50+ Влажност за влага UV заштита на 50+ само-ткаенина јака 3-копчиња со 3 копчиња со агол на рамо на рамо со врвен бод, отворени ракави, права полите, странични отвори за логото на CB, копчиња за лого CB CB Pennant Enproidery од лево Увезен ракав полите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машка Кошула За Голф Кошула Ретро Контраст Во Боја Надворешна Улица Кратки Ракави Со Копчиња За Печатење Облека Моден Дизајнер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка Кошула За Голф Кошула Ретро Контраст Во Боја Надворешна Улица Кратки Ракави Со Копчиња За Печатење Облека Моден Дизајнер

Машка Кошула За Голф Кошула Ретро Контраст Во Боја Надворешна Улица Кратки Ракави Со Копчиња За Печатењ

DEN 287.84