• Ново
Агол ТВ штанд со сини LED светла за ТВ до 55

Агол ТВ штанд со сини LED светла за ТВ до 55

Buyers rating:
DEN 2048.00

Износ

ТВ -штандот на аголот на фармата е изградена од МДФ. Истакнато со контрастна боја на бело тело, дабов табела, што го прави ТВ -штандот изгледа модерно и елегантно. Може да се смести до 55 "ТВ со рамен екран. Отворената полица и кабинетот на вратата ви овозможува да имате изобилство на SAPCE за чување предмети како што сакате. Севкупните димензии се 47'''l x 18.7'''w x31.2''Hh . табла. Телевизискиот штанд со широк таблет е доволно голем за да се сместат телевизори до 55 ”. 【Моќно управување со кабел】 Управување со кабел е поставена на задниот дел на ТВ -штандот, што не само што во голема мерка го решава проблемот со складирање на жица, туку и обезбедува ТВ кабинет Добро одговара на wallидот . 【Аголна ТВ табела со LED】 Оваа ТВ табела доаѓа со сина светлина од 4м/13,1ft, создавајќи убава и топла атмосфера во вашата дневна соба или спална соба . 【Остана простор за складирање】 Постојат полици што можат да се прилагодат Вратите од обете страни, можете да ја прилагодите неговата висина со отстранување на таблата според вашите сопствени потреби. Димензија : 47.0 "L x 18.7" W x 31.2 "H.

Карактеристики

Производи во категоријата

ТВ -штанд со врати за телевизори до 65
  • Ново
Оценка на клиентот:

ТВ -штанд со врати за телевизори до 65

Со LED ТВштандот, правите мудра инвестиција за да го одржите вашиот телевизор со рамен екран до 65 инчи и д�

DEN 2975.84
Дефин Ав Бентон ТВ штанд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дефин Ав Бентон ТВ штанд

De Fi AV Benton TV Stand, Up to 52" Screen Support, 125 lb Load Capacity, Flat Panel Display Type Supported, 22.5" Height x 47.5" Width x 20.5" Depth, Floor Stand, Espresso Satin, Bronze, Wo

DEN 0.33
Aukfa Swivel Mount TV Stand за телевизори до 55
  • Ново
Оценка на клиентот:

Aukfa Swivel Mount TV Stand за телевизори до 55

Опис : Големина : W23.6 "*D15.7"*H51.2 "; стакло : 0.314" / 0.20 " / 0.20" / 0.20 "Црна свилена екранот калено стакло; Предната це

DEN 799.84
Innove TB076G TV Stand
  • Ново
Оценка на клиентот:

Innove TB076G TV Stand

ТВштандот TB076 G29 се одликува со големи каленски стаклени полици поддржани од црна, прашок обложена челич

DEN 2079.84