• Ново
Руби Црвени Пријатели Нека Вашата Светлина Сјае Сара Модна Кукла

Руби Црвени Пријатели Нека Вашата Светлина Сјае Сара Модна Кукла

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Дозволете Вашата Светлина Да Блесне Сара верува во добрина и помагање на нејзините пријатели и други. Таа верува дека со споделување на нејзината светлина, светот може да биде подобро место. Сара е аспирант Ветеринар-шиониста - ја сака модата и обожава животни. Откако таа и нејзините пријатели ќе дипломираат, Сара сигурно ќе ги одржува сите животни во нејзина грижа здрави и стилски! Сара има светло сини очи и многу долга руса коса која добро поминува покрај половината, облечена во долга обвивка околу плетенка. Сара доаѓа со својот потпис Нека Вашата светлина Сјае кошула, заедно со нејзината прекрасна модна тексас јакна, најновите фармерки и цветни патики. Таа е сосема можна, со висина од 14 инчи. Погоден за возраст од 6 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. • Целосно позната кукла од 14 инчи што може да стои сама • Зглобни зглобови на главата, лактот коленото и колкот • најневеројатна луксузна коса што може да се стилизира одново и одново • Модерна облека што ја изразува нејзината уникатна личност • на возраст од 6 и повеќе години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Изненадување Меур Изненадување Миленичиња-Колекционерски Кукла, Миленичиња, Изненадувања, Додатоци, Меур Изненадување Дебоксирање,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Изненадување Меур Изненадување Миленичиња-Колекционерски Кукла, Миленичиња, Изненадувања, Додатоци, Меур Изненадување Дебоксирање,

Воведување На Л О Л Изненадување Меур Изненадување Миленичиња! Овие крзнени пријатели се подготвени да

DEN 0.67