• Ново
Докери Машки Директно Вклопуваат Паметна Технологија Крајна Чино Панталони

Докери Машки Директно Вклопуваат Паметна Технологија Крајна Чино Панталони

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Тие се нарекуваат крајни со причина. Крајните Чино Панталони од Докерите се изработени во четиринасочен дизајн на истегнување за да се чувствувате добро колку што изгледате. Разноврсна за секоја пригода, овие чино имаат продолжени половини, подлабоки предни џебови, задни џебови до половина инч пошироки за големини 46 и нагоре, подолги рабови за високи големини и колено што е правилно поставено. Спарете ја со вашата омилена маичка или кошула со копчиња за комплетен ансамбл. 95% Памук, 5% Еластан. 4-насочен Водат Твил. Паметни 360 Флекс. Директно Вклопување. Право. Седи веднаш под половината. Патент Мува. Флексибилен Појас. Скриен Безбедносен Џеб Со Патент. Машина За Перење Ладно. Падне Сува Медиум. Онлајн Ексклузивен Производ. Враќање и Размена Не Ги Исполнуваат Условите Во Продавниците.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Клиренс Машки Панталони Назад Во училиште Трендовски Машки Бизнис Секојдневен Лабава Еднобојна Завеса Директно Деловни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Клиренс Машки Панталони Назад Во училиште Трендовски Машки Бизнис Секојдневен Лабава Еднобојна Завеса Директно Деловни

Машки Деловни Лежерни Лабави Еднобојни Завеси Директно Деловни Панталони Машки Обични Панталони Инфор

DEN 391.84
Црн Костум Панталони Панталони За Маж Машки Секојдневни Цврсти Панталони Со Целосна Должина Средна Половина Голем Џеб Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Црн Костум Панталони Панталони За Маж Машки Секојдневни Цврсти Панталони Со Целосна Должина Средна Половина Голем Џеб Панталони

Материјал : Памук л Целосна Должина, Голем Џеб, Врвка за Влечење Пол : Мажи л изработен е од висококвалите

DEN 238.40