• Ново
Патување Колекција Жени Саскија Тру Комфорна Пена Пумпи Со Отворени Пети Со Средна Пета

Патување Колекција Жени Саскија Тру Комфорна Пена Пумпи Со Отворени Пети Со Средна Пета

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Потпетиците Саскија Од Колекцијата Патување сигурно ќе фатат комплименти секој пат кога ќе ги носите. Со својата луксузна веганска кожа, дизајн во кафез, потпетица од стилето и отворен прст, овој стил нуди смела, но лесна завршница на вашиот омилен изглед. Влошката Од Пена Од 4 мм Tru Comfort Го завршува дизајнот за дополнителна удобност. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Shoesуалај Женски Штикли Од Стилето Фустан Со Зашилени Прсти Пумпа Чевли Се Лизгаат На Пумпи Лесна Удобност Свадба Обична Висока
  • Ново
Оценка на клиентот:

Shoesуалај Женски Штикли Од Стилето Фустан Со Зашилени Прсти Пумпа Чевли Се Лизгаат На Пумпи Лесна Удобност Свадба Обична Висока

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Висо�

DEN 639.84
Женски Секси Сандали со Потпетици Со Прерамки Пумпа Со Високи Потпетици Со Шилести Елегантни Свадбени Чевли Со Отворени Прсти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секси Сандали со Потпетици Со Прерамки Пумпа Со Високи Потпетици Со Шилести Елегантни Свадбени Чевли Со Отворени Прсти

Женски Стилето Потпетици Сандали Глуждот Лента Отворен Пети 3,4 инчи / 8,5 См Високи Потпетици Партија Веч�

DEN 319.84
Пумпи Со потпетици Со Високи Потпетици Потпетици Од Стилето Со Високи Потпетици Се Лизгаат На Пумпата Чевли ЗА Чевли Со Зашилени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пумпи Со потпетици Со Високи Потпетици Потпетици Од Стилето Со Високи Потпетици Се Лизгаат На Пумпата Чевли ЗА Чевли Со Зашилени

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумп�

DEN 639.84