• Ново
Дозвола За Заштеда На Fall

Дозвола За Заштеда На Fall

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Модни Жени Обични Дуксери Дуксер Крпеница Дами Со Качулка Блуза Пулове Карактеристики : 1.Пол : Жени2.Повод : Секојдневно, Секојдневно 3.Материјал : Полиестер 5.Стил : Обични Модни Жени Обични Дуксери Дуксер Крпеница Дами Со Качулка Блуза Пулове оваа секојдневна кошула има шарени долги ракави и дизајн на качулка. Многу е кул и модерно да се носи надвор, специјално за летниот музички фестивал на плажа. Најдобро спарете го со шорцеви : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака Со Ракави : Качулка : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Кошула. Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 65см/25.59". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 67см/26.38". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 64см/25.20 " Должина : 69см/27.17". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39 "Ракав : 65cm/25.59 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.76" ракав : 66cm/25.98 "Должина : 73cm/28.74" Удобна ткаенина, густа и удобна ткаенина, одржувајте топло во fall и зима. Дуксер Со женски Пуловер Со долги Ракави, Јака Со Врвки, Голем Џеб, Ребрести Манжетни, Лабаво Вклопување, Женски Секојдневни Врвови, Женски Дуксер со Долга Кошула. Оваа секојдневна качулка е идеален додаток на вашата гардероба. Скриена врвка за влечење за да го одржите вратот потопол. Погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, носење во season и зимска сезона. Преголема силуета, паднати раменици, ребрести полите и манжетните.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кпоплк Женски Пуловер Качулка Скокач Дуксер Со Качулка Врвови На Пуловер Џемпери Секојдневна Удобна Есенска Модна Облека Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кпоплк Женски Пуловер Качулка Скокач Дуксер Со Качулка Врвови На Пуловер Џемпери Секојдневна Удобна Есенска Модна Облека Облека

Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носењ�

DEN 452.64
Женски Дуксери Плус Големина Преголем Дуксер Женски Новогодишен Принт Капка За Рамо Со Долг Ракав Дуксер Со Кружен Врат Црвени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Дуксери Плус Големина Преголем Дуксер Женски Новогодишен Принт Капка За Рамо Со Долг Ракав Дуксер Со Кружен Врат Црвени

Женска Нова Година Печатење Капка Рамо Долг Ракав Круг Вратот Дуксер Дуксери Ве молиме, Не Само Упатете

DEN 0.33
Водечки Дуксери Со Качулка Симпатични Дуксери Женски Секојдневни Дуксери Врвови На Скокач Сончоглед Печатење Дуксер Со Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Водечки Дуксери Со Качулка Симпатични Дуксери Женски Секојдневни Дуксери Врвови На Скокач Сончоглед Печатење Дуксер Со Качулка

Жените VВратот Долг Ракав Пуловер Скокач Специјални Ребро Плетени Шема Обични Врвови Џемпер Жени Batwing Р�

DEN 319.84