• Ново
Здраво Писе И Пријатели-Среќа Преоптоварување Ѕид Постер, 22.375 34

Здраво Писе И Пријатели-Среќа Преоптоварување Ѕид Постер, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Овие Трендови Меѓународни Здраво Писе И Пријатели-Преоптоварување Со Среќа Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови, ДОО е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и производи за социјални канцелариски материјал. Основана во 1987 Година, Трендовите го започнаа својот постојан раст врз основа на признатата потреба за интегрално партнерство помеѓу давателот на лиценцата, трговецот на мало и носителот на лиценцата. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти е централна во позиционирањето на компанијата како главен лидер во овие категории на производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Карактеристики

Производи во категоријата

Лов-Битие Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лов-Битие Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овој Тренд Меѓународен ЛовБитие Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела...

DEN 319.84
& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ
  • Ново
Оценка на клиентот:

& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ

Оваа ЦрноБела фигурина За Мачиња има детали слични на животот што ќе ги забавуваат гледачите Спиејќи ми

DEN 3184.00
Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови Со БувОчи е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнич

DEN 1.00