• Ново
Ханес Х-Темпо Краток Ракав Пике Поло Кошула

Ханес Х-Темпо Краток Ракав Пике Поло Кошула

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Машката Х-Температура На Ханес Со Свежа Коефициент На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Пике Поло Кошула е дизајнирана да ве одржува ладни и суви цел ден, како и да се бори против бактериите што предизвикуваат мирис. Ханес ви помага да изгледате, чувствувате (и мирисате) најдобро, без разлика дали сте во канцеларија, на зелениот голф или надвор од градот. Ханес Х-Темп со Свеж Коефициент На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Пике Поло Кошула Со Краток Ракав : 6,5 мл, 65% полиестер/35% памучна текстура дрес. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Фрешик напредна технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во вашата облека што предизвикува мирис на вашите маици, па сега можете да се чувствувате свежо цел ден. Плакета со три копчиња со копчиња обоени за совпаѓање. Машинско перење ладно со слични бои; белило без хлор кога е потребно; сушен медиум.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс оз. Кул Дри Поло-ЦРНО-2ХЛ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс оз. Кул Дри Поло-ЦРНО-2ХЛ

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингвелт јака со двојна игла зашиени ракави и долна хемперфект за �

DEN 1.67
Georgeорџ машки пик поло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Georgeорџ машки пик поло

Разновиден, убав стил од Georgeорџ ве покриваше од деловни активности до вашите активности за викенд...

DEN 175.68
Менс Екосмарт Џерси Џеб Поло 054П
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Екосмарт Џерси Џеб Поло 054П

Удобно е како вашата омилена Маица..но, тоа е доволно елегантно за носење насекаде.Мекиот дрес од памучн�

DEN 207.68
С. Поло Асн. Машка изведба Пике Поло
  • Ново
Оценка на клиентот:

С. Поло Асн. Машка изведба Пике Поло

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

DEN 3.00
Машка Изведба 4. оз. Џерси Поло Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка Изведба 4. оз. Џерси Поло Пакет

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со армирана долна кутија; контурна јака за заварување;

DEN 495.84