• Ново
Мудхони-Бидејќи Станавме Проѕирни-Винил

Мудхони-Бидејќи Станавме Проѕирни-Винил

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Мудхони се врати На Подпоп. Ова е нивно прво издание без Мет Лукин на бас (Гај Медисон порано од загуба на Крв и подмачкана Коза ја презема функцијата, А Вејн Крамер игра Бас на цитат;Внатре Во Работното место;). Еден од бендовите најразновидни записи досега, почнувајќи од психички изроди во склоп на хоквинд до газачи со флексибилни рогови. Деталите Доаѓаат Наскоро.

Карактеристики

Производи во категоријата

Годет-III-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Годет-III-Винил

Со "III", гитаристот и водач На бендот Годрикез го потпишува последниот LP во оваа Трилогија Годет, означув�

DEN 576.00
Ае - Дивиот Корен-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ае - Дивиот Корен-Винил

Ограничено притискање на винил ЛП од 180 гм 2019 ослободување Основана од соулив член, писател и тапанар на

DEN 0.67
Нека Се Тркалаат Добрите Времиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нека Се Тркалаат Добрите Времиња

Познат како Цитат;Кралот На Џубоксот;, тој беше многу популарен и кај црнобелата публика во подоцнежнит�

DEN 395.52
Баба Маал-Битие-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Баба Маал-Битие-Винил

Стандард 12" 140ГР ЛП со сјајна завршница и внатрешна хартија Визионерската пејачка, културен амбасадор, е

DEN 415.68
Парфем Гениј-Нема Форма-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Парфем Гениј-Нема Форма-Винил

Ограничено притискање на винил ЛП со јасна боја, вклучува дигитално преземање Премногу Светлиот 2014 го п

DEN 546.24