• Ново
Урбани Перформанси Женска Издржливост 4-Насочен Супер Истегнување Три Џеб Чистење Панталони, Стил 9312

Урбани Перформанси Женска Издржливост 4-Насочен Супер Истегнување Три Џеб Чистење Панталони, Стил 9312

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Карго панталони инспирирани од јога кои ќе ве натераат да се чувствувате Зен во најбурните работни денови. Комбинирана врвка за влечење предна и еластична-задна половина. Седи удобно на природен појас. Две пикадо за грб дизајнирани да одговараат на облините додека остануваат опуштени низ колковите и бутот. Накосените предни џебови имаат тонски шевови. Два товарни џебови и еден џеб за заварување со внатрешна мрежеста обвивка. Страничните отвори на полите имаат детали за внатрешна мрежа. 95% Полиестер/ 5% Спандекс. XS-5 XL (31 € " inseam) PXS-P2 X (29" inseam) TXS-TXL (33 € " inseam) Перформанси 4-насочен супер истегнување обичен ткаат ткаенина за максимална удобност и флексибилност. Оваа ткаенина што ја отстранува влагата обезбедува живописни бои кои последно се мијат после миење. 6 Џебови : 2 Предна Црта, 2 Товар /Еден Со Дополнителен Ремен 1 Задни Џебови. Задни Пикадо за Ласкава Форма на Фигура. Модерно Вклопување-Прилагодено за ласкање на вашата форма без ограничување на движењето. 19 " Одблесокот Нога, Средината На Пораст. 50/50 Рамен Преден Дел со Врвка За Влечење, Заден Еластичен Панталон. Редовно : 31 1/2 "Инсеам, Ситни 29" Инсеам, Висок : 33 1/2" Инсеам.

Карактеристики

Производи во категоријата