• Ново
Бекарнли 143-Термостат

Бекарнли 143-Термостат

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Карактеристики долг удар за максимално ладење. Изграден со врвни материјали за издржливост. Бидете сигурни да ја користите соодветната течност за ладење за да го максимизирате животниот век на системот за ладење. Погледнете го каталогот Бек/Арнли за течноста за ладење за оваа апликација. Специфична апликација за ова возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Motorcraft RT- Термо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Motorcraft RT- Термо

Чувајте компатибилно возило што работи непречено со моторниот склоп на термостат RT1232 Произведено е да �

DEN 1.00
Махле Термостат ТХ1480Д
  • Ново
Оценка на клиентот:

Махле Термостат ТХ1480Д

Вклучува Заптивка или Заптивка mahle® Термостат, Инсерти обезбеди светска класа контрола на температурат

DEN 1.67
Стент Суперстат Термостат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стент Суперстат Термостат

Премиум суперстат термостат Користи висок вентури за максимален капацитет за ладење при висока темпер�

DEN 0.33