• Ново
Мото Метал Опсада Празно Хром Тркало Раб

Мото Метал Опсада Празно Хром Тркало Раб

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Спецификации : МО986 ОПСАДА Хром Тркала ОД МОТО МЕТАЛ. 24" х 14", -76 Офсет, 6х135 - 139,7 Шема На Завртки, 78,3-106,25 мм Центар. Возете во стил со првокласни тркала Со Мото Метал. Дизајнирани со извонредна изработка и единствени детали за испорака и на стилот и на моќта, тие се најпосакувани-за производите на пазарот. Тркалата испорачуваат спој на софистициран стил и срамота изведба што резултира со возило што е зачудувачки да се погледне и возбудливо да се вози. Овие Мото Метални тркала се најлесниот начин да го трансформирате изгледот на вашето возило на ново ниво. Тие изгледаат карактеристично, работат цврсто и се развиени за голем број фитинзи за возила. Тркалата се произведени од најдобрите материјали, па знаете дека го добивате кремот на културата. Обезбедување безвременски стил додека ги зголемувате перформансите на вашето возило, тие ќе ја зголемат вредноста на вашето возило. Тркалата обезбедуваат врвен квалитет и обезбедуваат супериорна долговечност. Тие се достапни во низа сопствени опции за завршна обработка, почнувајќи од сатенска црна машинска, сатенска сива мелена, мат црна машинска, сјајна црна мелена, пиштол метал, хром со пиштол метални влошки и многу повеќе. Значи, ако сте сопственик на автомобил кој копнее за дополнително внимание и високо го цени квалитетот, овие Мото Метални тркала дефинитивно ќе одговараат на сметката. Мото Метал потекнува од заедницата На Мотокрос Во Јужна Калифорнија. Со став на "Вози Напорно, Живеј Напорно" линијата е инспирирана и од возачите и од тимовите. Напнатите дизајни и уличниот изглед на мото Метал се споени за уникатниот изглед НА ЈУЖНА Калифорнија МХ за денешните подигнати камиони и ТЕРЕНЦИ.брендот се продава Со Добрите Тркала, најпочитуваната компанија во бизнисот со сопствени тркала. Добрите Тркала започнаа со единствен Дистрибутивен Центар во Денвер, КО, и сега прерасна во бројни брендови, вклучувајќи Ги Дијамо, Хело, Кмц И ХД Серија. Посветеноста кон дилерите и производството на најквалитетни автомобилски тркала продолжува да го поттикнува растот на компанијата. Во Мај 2008 Година, Платина Капитал, беверли Хилс, калифорнија со седиште во приватниот капитал група, купи Добрите Тркала и најави интеграција На Американски Трки и Тркала Добрите. Новата компанија, позната едноставно како Добрите Тркала, испорачува производи и услуги од светска класа со повеќе од дваесетина брендови и програми на 25.000 дилери во над 30 земји. Добрите На тркалата ги водат врвни ветерани во индустријата со повеќе од 150 години комбинирано искуство. * Големина : 24. 00х14. 00 Офсет : -76 Шема На Завртки : Празно •Алуминиумско Тркало Со Хром •Одговара • * Вклучено Е Едно Тркало.

Карактеристики

Производи во категоријата

Серија-XD RG Машински (17 x8
  • Ново
Оценка на клиентот:

Серија-XD RG Машински (17 x8

XD132 RG2 Машински Тркала ОД XD СЕРИЈА XD тркалата се изградени за оние на кои им е потребна прецизна опрема за

DEN 639.84