• Ново
Скептер Нерѓосувачки Челик Трска Прекинувач Испраќачот 7171

Скептер Нерѓосувачки Челик Трска Прекинувач Испраќачот 7171

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Конструкцијата без Стил на Вема трска обезбедува ефикасни перформанси директна Оригинална Опрема Произведена замена Длабочина на резервоарот 13"Должина 12" должината На Испраќачот е 1 " пократка од длабочината на резервоарот# 7171 УПЦ# 063923071717 Скептер Нерѓосувачки Челик Трска Прекинувач Испраќач : вема трска стил. Сс конструкцијата обезбедува ефикасни перформанси. Директна Оригинална Опрема Произведена замена. Должината на испраќачот е 1" пократка од длабочината на резервоарот. Должина : 5". Длабочина На Резервоарот : 6".

Карактеристики

Производи во категоријата

Маринко Двоен Автобус Бар Завртки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маринко Двоен Автобус Бар Завртки

Маринко Двојно 12v Автобуски Бар Завртки се еден Од многуте квалитетни производи Маринко прави Нивните е

DEN 1383.68
Тиково Парапет-Петелки-23 Л
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тиково Парапет-Петелки-23 Л

Цврсти Тиково Парапет Со Две Јамки 23"L x 23 / 8"H x 1" D Производ : ТИКОВО ПАРАПЕТ 2 ПЕТЕЛКИ 23 " L Производител : Пр�

DEN 2079.20