• Ново
Малата Сирена Женски И Женски Плус Панталони За Спиење

Малата Сирена Женски И Женски Плус Панталони За Спиење

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Убав избор! Додадете симпатичен додаток во вашата пријатна колекција со Овие Панталони За Спиење На Дизни инспирирани Од Малата Сирена На Дизни. Покриени со забавен и шарен принт, овие удобни панталони за пижами имаат и еластичен струк и опуштено вклопување за лесно облекување. Спарете ги овие панталони за спиење со вашата омилена маичка или дуксер за ден на брзи задачи или ноќ дома лежење, релаксирање и одмотување додека ги гледате вашите омилени филмови. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Пораст : Среден пораст. Затворање : стил на повлекување; еластичен струк за дополнителна удобност. Џебови : 2 странични џебови ги држат најважните работи. Карактеристики : вратоврска за Влечење; контрастни отпечатоци. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Женски и Женски Плус Малата Сирена Панталони За Спиење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизни Мини Маус Женски Џогери
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизни Мини Маус Женски Џогери

Убав избор! Додадете кул додаток во вашата пријатна колекција со овие џогери на Мини Маус инспирирани О�

DEN 1.00
Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

Женски Удобни Секојдневни Пижами Цветни Печати Еластични Половината Дневна Широка Нога Панталони Кара

DEN 239.68
Ниуер Пижами Дневни Панталони За Жени Обични Широки Нозе Долги Панталони За Спиење Висок Струк Цртање Лабави Палацо Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ниуер Пижами Дневни Панталони За Жени Обични Широки Нозе Долги Панталони За Спиење Висок Струк Цртање Лабави Палацо Панталони

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Дневни Панталони, Палацо Панталони, Долга �

DEN 1.00
Жени Меки Пижами Панталони Празник Божиќ Снегулка Елен Печатење Панталони Зима Топло Кадифен Меки Фланелен Панталони Со Џебови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Меки Пижами Панталони Празник Божиќ Снегулка Елен Печатење Панталони Зима Топло Кадифен Меки Фланелен Панталони Со Џебови

Спецификации : ●Супер Мека Ткаенина : Нашите Божиќни Панталони за Пижами се изработени од супер мек и м�

DEN 239.84