• Ново
Бали Удобност Револуција® Easylite® Измазнување Лизга Краток Песок Женски

Бали Удобност Револуција® Easylite® Измазнување Лизга Краток Песок Женски

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Резултат еден за доверба! Бидете на врвот на вашата игра во Нашата easylite® мазнење лизгајте кратко со smartcomfort ® иновација и ткаенина за ладење за удобно, секојдневно носење. Таргетирање на стомакот, Половината И Задниот Дел : Измазнете ја силуетата во лизгалката За Контрола На светлината easylit® кратко. Измазнува/Контрола На Светлината : Споен панел за стомак и целосно измазнување на светлината дизајнирано за не-шоу. Лизгајте Кратко : Секојдневно измазнување до средината на бутот под панталони, фармерки, здолништа и фустани. Лесен Easylite® : Свиленкаста мазна ткаенина се чувствува убаво лесна и исклучително мека. Smartcomfort € Не-Pinch Бенд : Појас со стомакот панел е наменета за без тркалање и копање. Отвори за нозе без Штипкање : Дизајнирани За непречена транзиција под облеката. Детали : централниот заден спој обезбедува природно обликување и дефиниција на задниот дел. Удобност : обликувачот на Нозете за жени има шипка обложена со памук за погодност. Кул Comfort® Ткаенина : Фитилната ткаенина fajas ослободува влага од вашата кожа за да ви помогне да останете ладни и суви. Контрола На Светлината. Кул Удобност целата ткаенина за ладење помага да бидете ладни и удобни. Дизајниран за мазен изглед под облеката. Појасот за обликување на мазни тек помага да се спречи тркалање и копање. Дизајниран да обезбеди отвори за нога без штипкање. Задниот спој помага да се обезбеди дефиниција. Памучна обложена гуса.

Карактеристики

Производи во категоријата

Васланда Обликувана Облека Лизгачки Фустан За Жени Контрола На Стомакот Камизола Целосно Лизгање Под Фустан Беспрекорен Обликувач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Васланда Обликувана Облека Лизгачки Фустан За Жени Контрола На Стомакот Камизола Целосно Лизгање Под Фустан Беспрекорен Обликувач

Воведување Фустан За Лизгање На Женска Облека Васланда, совршен за носење под фустани или како ноќница..

DEN 223.84