• Ново
Уникатни поговори за женски шорцеви ретро -декор за декорирање на кожни шорцеви од кожни шорцеви

Уникатни поговори за женски шорцеви ретро -декор за декорирање на кожни шорцеви од кожни шорцеви

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Едноставен стил со страничен скриен патент е лесно да се облече и полетува. Дефинитивно гардероба што мора да ја има, разноврсна кожни шорцеви со високи половини ПУ може да се носат со повеќекратни погледи, одржувајќи стилски во текот на целиот ден. Лесно е да се спари со сите врвови во стилот, како што се пуловер, блузи, џемпери или маици, создадете шик и модерен изглед. Меѓународна големина на мерење (во инчи) - Должина 1/2 Седнете Околукс - - 26 - 14 5/8 - 36 5/8s 28 - 15 1/8 - 38 5/8m - 29 7/8 15 3/4 - 40 1/2 L - - 33 1/8 16 3/8 - 43 3/4xl 36 1/4 16 7/8 - 46 7/8 Единствени поговори за женски шорцеви ретро-декор за декорирање на декорирање на кожни шорцеви црни l 60% Полиестер, 40% Пу. Увезени. Цврста половината. Декор на копчињата. Целосно наредени. Двоен гради. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот се носи во XS.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли Херитиџ Жените Отсечени 8 Кратко
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ли Херитиџ Жените Отсечени 8 Кратко

Ли Наследство Жените Отсечени 8 " Краток / Б>ќе ви се допаднат овие гроздобер инспириран жан отсечени шор�

DEN 2.67
Женска Облека Дакијан Поставува Летни Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Шорцеви Секојдневен Костум Комплети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Облека Дакијан Поставува Летни Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Шорцеви Секојдневен Костум Комплети

Жени Мода Круг Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Карактеристики : 1.�

DEN 568.96
Женски Шорцеви Мода Солидна Лен А-Линија Кратки Панталони Широк Нога Еластична Удобен Ремен Повик Шорцеви Дами Панталони Каки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Шорцеви Мода Солидна Лен А-Линија Кратки Панталони Широк Нога Еластична Удобен Ремен Повик Шорцеви Дами Панталони Каки

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 239.84
Ли Женска Средина 5 Манжетни Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ли Женска Средина 5 Манжетни Кратки

Ли Женска Средина 5 " Манжетни Кратки / Б>Девојките само сакаат да имаат ткаенина што знае крива кога ќе с�

DEN 244.00
Renegade машки џем краток
  • Ново
Оценка на клиентот:

Renegade машки џем краток

Ништо не победи да се врати дома од работа и да се фрла на вашите PJ додека ветер ја ветиш Сега, оддадете п�

DEN 2.33