• Ново
- А-ПОГЛЕД Современ Лајт Месечен Планер Црн Голем - Месечно

- А-ПОГЛЕД Современ Лајт Месечен Планер Црн Голем - Месечно

Buyers rating:
DEN 191.52

Износ

На ПРВ ПОГЛЕД Современ Лајт 2023 Месечен Планер Црн Голем 9 х 11 Месечни Планери Црниот планер има акценти од сребрена фолија за елегантен, професионален изглед. Опфаќа опсег од 12 месеци од јануари 2023 година – декември 2023 година и гарантирано ќе трае цела година.*. Висококвалитетната хартија има супериорна отпорност на крварење од мастило. Еден месец на две страници што се шират со неприкосновени дневни блокови има дел за приоритети и референци за календарот од минатото/иднината. Месеци се јазичиња за лесна навигација. Специјалните страници ја подобруваат вашата организација и вклучуваат 4 белешки и 3-годишен референтен календар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Браунлајн 14-Месечен Месечен Планер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Браунлајн 14-Месечен Месечен Планер

Датиран месечен планер нуди 14 месеци целосно планирање кои се движат од декември до јануари Секое ширењ

DEN 143.52
Убав Ден Месечен Планер ААГ938П900
  • Ново
Оценка на клиентот:

Убав Ден Месечен Планер ААГ938П900

Виолетоватематските планер со акварел цвеќиња прекрасно акцент секој месец Јазиче еден месец на две ст

DEN 2.00
Сино Небо Бакара Месечен Планер, 8 10
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сино Небо Бакара Месечен Планер, 8 10

Овој стилски планер ќе ве одржува организирани насекаде каде што одите Свежите дизајни на страници дод�

DEN 271.20