• Ново
Binmer Дете Деца Бебе Девојки Дејзи Лизга Фустан Цветни Плажа Фустан Облека

Binmer Дете Деца Бебе Девојки Дејзи Лизга Фустан Цветни Плажа Фустан Облека

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имате какви било прашања, слободно консултирајте се со мене.***Може да има некои грешки помеѓу вистинската големина на облеката и измерената големина, се препорачува да се избере поголема големина во соодветниот опсег (референца за големината на табелата)***Мало Дете Деца Девојчиња Дејзи Се Лизга Фустан Цветни плажа фустан Облека Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Материјал : Тип на шема на мешавина Од памук : должина На ракавот за Печатење : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата Стилскиот И моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См пакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Фустан Големина На Табела : 90 Препорачана Возраст : 1-2 Години Биста : 40см/15,7" Должина : 49см/19,3" Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 43см/16,9" Должина : 51см/20,1" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години биста : 46см/18,1" должина : 53см/20.9" ГОЛЕМИНА : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 49см/19.3" должина : 56см/22.1" големина : 130 препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 52см/20.5" должина : 59см/23.2" материјал : изработен од висококвалитетен материјал, Се Грижи За Чувствителната Кожа На Децата и Е Удобен за носење на децата. Дизајн : манжетните се поеластични и лесни за ставање и полетување. Не го попречува или прави детето да се чувствува непријатно додека вежба. Симпатична форма/шема, тоа може да ги направи вашите деца екстра слатки. Тоа е совршена облека за разноврсни деца и задолжително во детската гардероба. Совршен За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Забава, Празник, Секојдневно, Фотографии. Најдобар подарок за одмор за деца и погоден за различни прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа

Овој Прикриен фустан на плажа е над колкот и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него док

DEN 2.33
Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан

Идеален За Пролет и Лето Оваа вечер расте е елегантен за свадба гостин партија фустан, ви помага да ја по

DEN 2.67
Сајхи Жени Печатење Мини Фустан Батвинг Ракав Преклопување Течен Замав Фустан Летна Плажа Набраздени Фустани Чипка Врвен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сајхи Жени Печатење Мини Фустан Батвинг Ракав Преклопување Течен Замав Фустан Летна Плажа Набраздени Фустани Чипка Врвен Фустан

Жени Печати Мини Фустан Batwing Ракав Преклопуваат Течен Замав Фустан Летна Плажа Набразден Фустани Чипка

DEN 326.24
Јувул Женска Облека Жени Секојдневен Летен Моден Џеб За Половината Камис Фустан Без Ракави В-Врат Лежерни Лабави Зелени Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женска Облека Жени Секојдневен Летен Моден Џеб За Половината Камис Фустан Без Ракави В-Врат Лежерни Лабави Зелени Фустани

Јадења : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганц�

DEN 2.67
Ауеоео Женски Летни Облеки, Женски Летен Секојдневен Фустан Цветен Принт Фустан Од Резервоар Без Ракави Без Ракави Лабави Сарафани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ауеоео Женски Летни Облеки, Женски Летен Секојдневен Фустан Цветен Принт Фустан Од Резервоар Без Ракави Без Ракави Лабави Сарафани

Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Стилски и мода ве пр

DEN 1.00
клиос Долги Џемпери За Жени Плетен Кабел Со Долги Ракави Копче За Завиткување Квадратен Врат Асиметричен Џемпер Фустан Пријатна
  • Ново
Оценка на клиентот:

клиос Долги Џемпери За Жени Плетен Кабел Со Долги Ракави Копче За Завиткување Квадратен Врат Асиметричен Џемпер Фустан Пријатна

● Уникатниот надворешен дизајн на цвест додава помодерен.Добредојдовте во Нашата Продавница ● мекиот

DEN 491.04