• Ново
Шминка За Усни Хенмому, Кармин Непречено И Нежни Чувства За Работа За На Отворено За Дома За Патување

Шминка За Усни Хенмому, Кармин Непречено И Нежни Чувства За Работа За На Отворено За Дома За Патување

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Функција : 1. Непречено и деликатни чувства, карминот има мал мирис кога се користи, погоден за употреба на шминка за усни.2. Совршената комбинација на боја со висок удар и супер навлажнувачки состојки го прави ефикасно хидрирање на усните.3. Со овој кармин, можете да добиете долготрајни и брзи резултати за шминкање на усните, специјално дизајнирани за употреба на жени девојки.4. Ситно текстурата ги прави усните поудобни, а добриот сјај ги прави усните да изгледаат пошармантно и попривлечно.5. Прекрасен и модерен изглед, компактен и лесен, лесен за носење и може да биде совршен подарок за жените.Спецификација : Тип На Ставка : Кармин Текстура : Ефикасност На Кремот : нелеплива чаша, високо забележлива Листа На Пакети со Мат кармин во боја : 1 х Кармин Убав И модерен изглед, компактен и лесен, лесен за носење и може да биде совршен подарок за жените. Ситно текстурата ги прави усните поудобни, а добриот сјај ги прави усните да изгледаат пошармантно и попривлечно. Со овој кармин, можете да добиете долготрајни и брзи резултати за шминкање на усните, специјално дизајнирани за употреба на жени девојки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сјај Кармин Навлажнувачки Шминка Кадифе Мат Златен Кармин Водоотпорни Кармини Секси Сјајна Црвена Козметика Пигмент Голи Руж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сјај Кармин Навлажнувачки Шминка Кадифе Мат Златен Кармин Водоотпорни Кармини Секси Сјајна Црвена Козметика Пигмент Голи Руж

Сјај Кармин Навлажнувачки Шминка Кадифе Мат Златен Кармин Водоотпорни Кармини Секси Сјајна Црвена Коз�

DEN 2.00
апсолут Руж Драма Мат Кармин
  • Ново
Оценка на клиентот:

апсолут Руж Драма Мат Кармин

Ново реновираната Ултра кремаста текстура на кармин со долго носење беспрекорно се лизга преку усните �

DEN 0.33
Експерт Последниот Кармин
  • Ново
Оценка на клиентот:

Експерт Последниот Кармин

Детали за производот : услови За Навлажнувачка формула усните со бои со висок сјај траат до 6 часа подобр

DEN 159.84
А. БОИ Мат Кармин, Старлет, 0. фл оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

А. БОИ Мат Кармин, Старлет, 0. фл оз

Мат за бојата! Л А БОИ Мат Кармин ќе се покриени со 16 прекрасни, мат нијанси Оваа револуционерна формула �

DEN 3.00