• Ново
Виктор Виктор 22-5-00012 - Црево Менгеме, #12, 1 2 - 1-1 4

Виктор Виктор 22-5-00012 - Црево Менгеме, 12, 1 2 - 1-1 4

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

2pc Виктор Виктор 22-5-00012-8 Црево Менгеме, #12, 1/2" - 1-1/4", сребрена#12 големина на индустријата; Галванизирана лента; цинк позлатена завртка; Боја : Сребро; Опсег : 1/2 " до 1-1/4"; Картичка од 2; Стегите На виктор црево работат за домашни и автомобилски апликации #12 големина на индустријата Цинк боја На завртка : Сребро, Опсег : 1/2"до 1-1/4".

Карактеристики

Производи во категоријата

Производи 3 8 Прстени За Свињи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Производи 3 8 Прстени За Свињи

Производите Од Лем 3 / 8Инчни Прстени за Свињи се користат за стегање на обвивки по полнење за професиона�

DEN 0.67
Ирвин Оригинален Сет За Стегање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ирвин Оригинален Сет За Стегање

Ирвин Алатки 45619 2 Компјутер Оригиналниот Сет За Стегање Содржи : (2) 9сп и (4) Заштитните Влошки Му Овозмож�

DEN 271.84
Highcraft 2- внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Highcraft 2- внатре.

Highcraft гордо ви претставува широк спектар на закачалки за цевки, потпори и сродни додатоци за да ви помог�

DEN 2.33
Сиера 18-9131-Оетикер Стеги-во
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сиера 18-9131-Оетикер Стеги-во

Стегите на оетикер Од Сиера се составени од квалитетни материјали за оптимални перформанси и сигурност

DEN 0.67